LATEST UPDATES:

CHAMPIONS LEAGUE – 3rd Qual. Round – Match dates/kickoff times  (Aug. 3-10)

EUROPA LEAGUE – Qualifying Round – Match dates/kickoff times  (Aug. 3-12)

EUROPA CONFERENCE LEAGUE – 3rd Qual. Round – Match dates (Aug. 3-12)

 

 

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1
Gold Cup
Gold Cup
Aug 1 all-day
Gold Cup
– CONCACAF Gold Cup 2021 –    All times CET/US Eastern – FINAL 02:30+/ 8:30pm USA v Mexico   Click for US TV Info Click for World TV Info  
2
Gold Cup
Gold Cup
Jul 2 all-day
Gold Cup
– CONCACAF Gold Cup 2021 –    All times CET/US Eastern – Preliminary Round #1 22:30/ 4:30pm Haiti v Saint Vincent & Grenadines 01:00+/7:00pm Bermuda v Barbados 03:30+/9:30pm Trinidad & Tobago v Montserrat   Click for US TV Info Click for World TV Info  
Copa America
Copa America
Jul 2 all-day
Copa America
    Times CET/US Eastern – QUARTERFINALS 23:00/ 5:00pm Peru v Paraguay 02:00+/8:00pm Brazil v Chile   Click for US TV Info Click for World TV Info  
Euro2020
Euro2020
Jul 2 all-day
Euro2020
  …………..Quarterfinals – Times CET/US Eastern – 18:00/12:00pm Switzerland v Spain (QF #1) 21:00/ 3:00pm Belgium v Italy (QF #2)   Click for US TV Info Click for World TV Info Table provided by Live Soccer TV  
3
Gold Cup
Gold Cup
Jul 3 all-day
Gold Cup
– CONCACAF Gold Cup 2021 –    All times CET/US Eastern – Preliminary Round #1 22:30/ 4:30pm Guadeloupe v Bahamas 01:00+/7:00pm Cuba v French Guiana 03:30+/9:30pm Guatemala v Guyana   Click for US TV Info Click for World TV Info  
Copa America
Copa America
Jul 3 all-day
Copa America
    Times CET/US Eastern – QUARTERFINALS 00:00+/ 6:00pm Uruguay v Colombia 03:00+/ 9:00pm Argentina v Ecuador   Click for US TV Info Click for World TV Info  
Euro2020
Euro2020
Jul 3 all-day
Euro2020
  …………..Quarterfinals – Times CET/US Eastern – 18:00/12:00pm Czech Rep. v Denmark (QF #3) 21:00/ 3:00pm Ukraine v England (QF #4)   Click for US TV Info Click for World TV Info Table provided by Live Soccer TV  
4
5
Copa America
Copa America
Jul 5 all-day
Copa America
    Times CET/US Eastern – SEMIFINAL #1 01:00+/7:00pm Peru v Brazil   Click for US TV Info Click for World TV Info  
6
Gold Cup
Gold Cup
Jul 6 all-day
Gold Cup
– CONCACAF Gold Cup 2021 –    All times CET/US Eastern – Preliminary Round #1 22:30/ 4:30pm Trinidad and Tobago v French Guiana 01:00+/7:00pm Haiti v Bermuda 03:30+/9:30pm Guatemala v Guadeloupe   Click for US TV Info Click for World TV Info  
Champ.League
Champ.League
Jul 6 all-day
Champ.League
  Times CET/US Eastern – 1st Qualifying Round – 1st leg 18:00/12:00pm Flora Tallinn (EST) v Hibernians (MLT) 18:00/12:00pm Ferencváros (HUN) v Prishtina (KOS) 18:00/12:00pm HJK Helsinki (FIN) v Budućnost Podgorica (MNE) 19:00/ 1:00pm CFR Cluj (ROU) v Borac Banja Luka (BIH) 19:00/ 1:00pm Žalgiris Vilnius (LTU) v Linfield (NIR) 19:30/ 1:30pm Fola Esch (LUX) v Lincoln Red Imps (GIB) 20:00/ 2:00pm Shkëndija (MKD) v Mura (SVN)   * – TV rights for all Preliminary & Qualifying Rounds sold by individual clubs.    
Copa America
Copa America
Jul 6 all-day
Copa America
    Times CET/US Eastern – SEMIFINAL #2 01:00+/ 9:00pm Colombia v Argentina   Click for US TV Info Click for World TV Info  
ECL
ECL
Jul 6 all-day
ECL
Times CET/US Eastern – – 1st Qualifying Round – 1st Leg – 17:45/11:45am Mosta v Spartak Trnava 17:50/11:50am Mons Calpe v FC Santa Coloma 20:30/ 2:30pm FK Podgorica v Laç   Click for US TV Info Click for World TV Info
Euro2020
Euro2020
Jul 6 all-day
Euro2020
  …………..Semifinal – Times CET/US Eastern – 21:00/ 3:00pm Spain v Italy   Click for US TV Info Click for World TV Info Table provided by Live Soccer TV  
7
Champ.League
Champ.League
Jul 7 all-day
Champ.League
  Times CET/US Eastern – 1st Qualifying Round – 1st leg 18:00/12:00pm Bodø/Glimt (NOR) v Legia Warszawa (POL) 18:00/12:00pm Dinamo Tbilisi (GEO) v Neftçi (AZE) 18:30/12:30pm Slovan Bratislava (SVK) v Shamrock Rovers (IRL) 19:00/ 1:00pm Dinamo Zagreb (CRO) v Valur (ISL) 19:00/ 1:00pm Ludogorets 1945 (BUL) v Shakhtyor Soligorsk (BLR) 19:00/ 1:00pm Maccabi Haifa (ISR) v Kairat Almaty (KAZ) 19:00/ 1:00pm Malmö (SWE) v Riga FC (LVA) 19:00/ 1:00pm Teuta (ALB) v Sheriff Tiraspol (MDA) 20:00/ 2:00pm Connah’s Quay Nomads (WAL) v Alashkert (ARM)   * – TV rights for all Preliminary & Qualifying Rounds sold by individual clubs.    
Euro2020
Euro2020
Jul 7 all-day
Euro2020
  …………..Semifinal – Times CET/US Eastern – 21:00/ 3:00pm Denmark v England   Click for US TV Info Click for World TV Info Table provided by Live Soccer TV  
8
ECL
ECL
Jul 8 all-day
ECL
Times CET/US Eastern – – 1st Qualifying Round – 1st Leg – 16:00/10:00am FC Noah v Kuopion PS 16:00/10:00am FK Liepāja v FC Struga 16:00/10:00am Sileks Kratovo v CS Petrocub 17:30/11:30am Inter Turku v Puskás FC 18:00/12:00pm FC Honka v NSÍ Runavík 18:00/12:00pm FK Rīgas Futbola skola v KÍ Klaksvík 18:00/12:00pm FK Sūduva v Valmiera FC 18:00/12:00pm UE Sant Julià v Gżira United 18:30/12:30pm FCI Levadia v St. Joseph’s FC 18:45/12:45pm Dundalk FC v Newtown AFC 18:45/12:45pm MŠK Žilina v Dila Gori 19:00/ 1:00pm FC Milsami v FK Sarajevo 19:00/ 1:00pm RFCU Luxemburg v Breiðablik 19:45/ 1:45pm Glentoran Belfast v The[...]
9
Copa America
Copa America
Jul 9 all-day
Copa America
    Times CET/US Eastern – 3RD PLACE MATCH 02:00+/ 8:00pm Peru v Colombia   Click for US TV Info Click for World TV Info  
10
Gold Cup
Gold Cup
Jul 10 all-day
Gold Cup
– CONCACAF Gold Cup 2021 –    All times CET/US Eastern – GROUP STAGE 04:00+/10:00pm Mexico v Trinidad & Tobago   Click for US TV Info Click for World TV Info  
Copa America
Copa America
Jul 10 all-day
Copa America
    Times CET/US Eastern – FINAL 02:00+/ 8:00pm Brazil v Argentina   Click for US TV Info Click for World TV Info  
11
Gold Cup
Gold Cup
Jul 11 all-day
Gold Cup
– CONCACAF Gold Cup 2021 –    All times CET/US Eastern – GROUP STAGE 00:30+/ 6:30pm Canada v Martinique 02:30+/ 8:30pm USA v Haiti 04:30+/10:30pm El Salvador v Guatemala   Click for US TV Info Click for World TV Info  
Euro2020
Euro2020
Jul 11 all-day
Euro2020
  …………..FINAL – Times CET/US Eastern – 21:00/ 3:00pm England v Italy   Click for US TV Info Click for World TV Info Table provided by Live Soccer TV  
12
Gold Cup
Gold Cup
Jul 12 all-day
Gold Cup
– CONCACAF Gold Cup 2021 –    All times CET/US Eastern – GROUP STAGE 00:30+/ 6:30pm Jamaica v Suriname 03:00+/ 9:00pm Costa Rica v Guadeloupe   Click for US TV Info Click for World TV Info  
13
Gold Cup
Gold Cup
Jul 13 all-day
Gold Cup
– CONCACAF Gold Cup 2021 –    All times CET/US Eastern – GROUP STAGE 01:00+/ 7:00pm Qatar v Panama 03:00+/ 9:00pm Honduras v Grenada   Click for US TV Info Click for World TV Info  
Libertadores
Libertadores
Jul 13 all-day
Libertadores
– Copa Libertadores –  All times CET/US Eastern – Round of 16 – 1st leg 00:15+/ 6:15pm Boca Juniors (ARG) v Atletico Mineiro (BRA) 00:15+/ 6:15pm Cerro Porteño (PAR) v Fluminense (BRA) 02:30+/ 8:30pm Sao Paulo (BRA) v Racing (ARG)   Click for US TV Info Click for World TV Info   Table provided by Live Soccer TV
Champ.League
Champ.League
Jul 13 all-day
Champ.League
  Times CET/US Eastern – 1st Qualifying Round – 2nd leg 18:00/12:00pm Hibernians (MLT) v Flora Tallinn (EST) (0-2) 18:00/12:00pm Lincoln Red Imps (GIB) v Fola Esch (LUX) (2-2) 18:00/12:00pm Riga FC (LVA) v Malmö (SWE) (0-1) 19:00/ 1:00pm Sheriff Tiraspol (MDA) v Teuta (ALB) (4-0) 20:00/ 2:00pm Borac Banja Luka (BIH) v CFR Cluj (ROU) (1-3) 20:00/ 2:00pm Mura (SVN) v Shkëndija (MKD) (1-0) 20:00/ 2:00pm Prishtina (KOS) v Ferencváros (HUN) (0-3) 20:30/ 2:30pm Budućnost Podgorica (MNE) v HJK Helsinki (FIN) (1-3) 20:45/ 2:45pm Linfield (NIR) v Žalgiris Vilnius (LTU) (1-3) 21:00/ 3:00pm Shamrock Rovers (IRL) v Slovan Bratislava (SVK)[...]
ECL
ECL
Jul 13 all-day
ECL
Times CET/US Eastern – – 1st Qualifying Round – 2nd Leg – 18:45/12:45pm Newtown (WAL) v Dundalk (IRL)   Click for US TV Info Click for World TV Info
14
Libertadores
Libertadores
Jul 14 all-day
Libertadores
– Copa Libertadores –  All times CET/US Eastern – Round of 16 – 1st leg 00:15+/ 6:15pm Univ. Catolica (CHI) v Palmeiras (BRA) 00:15+/ 6:15pm Velez Sarsfield (ARG) vs Barcelona (ECU) 02:30+/ 8:30pm River Plate (ARG) v Argentinos Juniors (ARG) 02:30+/ 8:30pm Defensa y Justicia (ARG) v Flamengo (BRA)   Click for US TV Info Click for World TV Info   Table provided by Live Soccer TV
Champ.League
Champ.League
Jul 14 all-day
Champ.League
  Times CET/US Eastern – 1st Qualifying Round – 2nd leg 16:00/10:00am Kairat Almaty (KAZ) v Maccabi Haifa (ISR) (1-1) 17:00/11:00am Alashkert (ARM) v Connah’s Quay Nomads (WAL) (2-2) 19:00/ 1:00pm Neftçi (AZE) v Dinamo Tbilisi (GEO) (2-1) 20:00/ 2:00pm Legia Warszawa (POL) v Bodø/Glimt (NOR) (3-2)   * – TV rights for all Preliminary & Qualifying Rounds sold by individual clubs.    
Gold Cup
Gold Cup
Jul 14 all-day
Gold Cup
– CONCACAF Gold Cup 2021 –    All times CET/US Eastern – GROUP STAGE 01:30+/ 7:30pm Trinidad & Tobago v El Salvador 03:30+/ 9:30pm Guatemala v Mexico   Click for US TV Info Click for World TV Info  
15
Gold Cup
Gold Cup
Jul 15 all-day
Gold Cup
– CONCACAF Gold Cup 2021 –    All times CET/US Eastern – GROUP STAGE 01:30+/ 7:30pm Haiti v Canada 03:30+/ 9:30pm Martinique v USA   Click for US TV Info Click for World TV Info  
Libertadores
Libertadores
Jul 15 all-day
Libertadores
– Copa Libertadores –  All times CET/US Eastern – Round of 16 – 1st leg 02:30+/ 8:30pm Olimpia (PAR) v Internacional (BRA)   Click for US TV Info Click for World TV Info   Table provided by Live Soccer TV
ECL
ECL
Jul 15 all-day
ECL
Times CET/US Eastern – – 1st Qualifying Round – 2nd Leg – Ararat (ARM) v Fehérvár (HUN) FC Struga (MKD) v Liepāja (LVA) Kauno Žalgiris (LTU) v Europa (GIB) Gagra (GEO) v Sutjeska (MNE) KuPS (FIN) v FC Noah (ARM) Urartu (ARM) v Maribor (SVN) Valmiera (LVA) v Sūduva (LTU) Dinamo Batumi (GEO) v SP Tre Penne (SMR) FC Santa Coloma (AND) v Mons Calpe (GIB) St Joseph’s (GIB) v Levadia (EST) NSÍ (FRO) v Honka (FIN) Petrocub (MDA) v Sileks (MKD) Sligo (IRL) v FH (ISL) Dila (GEO) v Žilina (SVK) FCSG (MDA) v Partizani (ALB) TNS (WAL) v Glentoran[...]
16
Gold Cup
Gold Cup
Jul 16 all-day
Gold Cup
– CONCACAF Gold Cup 2021 –    All times CET/US Eastern – GROUP STAGE 00:30+/ 6:30pm Guadeloupe v Jamaica 02:30+/ 8:30pm Suriname v Costa Rica   Click for US TV Info Click for World TV Info  
17
Gold Cup
Gold Cup
Jul 17 all-day
Gold Cup
– CONCACAF Gold Cup 2021 –    All times CET/US Eastern – GROUP STAGE 01:30+/ 7:30pm Grenada v Qatar 03:30+/ 9:30pm Panama v Honduras   Click for US TV Info Click for World TV Info  
18
Gold Cup
Gold Cup
Jul 18 all-day
Gold Cup
– CONCACAF Gold Cup 2021 –    All times CET/US Eastern – GROUP STAGE 23:00/ 5:00pm Martinique v Haiti 23:00/ 5:00pm USA v Canada 04:00+/10:00pm Mexico v El Salvador 04:00+/10:00pm Guatemala v Trinidad & Tobago   Click for US TV Info Click for World TV Info  
19
20
Gold Cup
Gold Cup
Jul 20 all-day
Gold Cup
– CONCACAF Gold Cup 2021 –    All times CET/US Eastern – GROUP STAGE 01:00+/ 7:00pm Costa Rica v Jamaica 01:00+/ 7:00pm Suriname v Guadeloupe 03:00+/ 9:00pm Panama v Grenada 03:00+/ 9:00pm Honduras v Qatar   Click for US TV Info Click for World TV Info  
Libertadores
Libertadores
Jul 20 all-day
Libertadores
– Copa Libertadores –  All times CET/US Eastern – Round of 16 – 2nd leg 00:15+/ 6:15pm Atletico Mineiro (BRA) v Boca Juniors (ARG) (0-0) 02:30+/ 8:30pm Racing (ARG) v Sao Paulo (BRA) (1-1)   Click for US TV Info Click for World TV Info   Table provided by Live Soccer TV
Champ.League
Champ.League
Jul 20 all-day
Champ.League
  Times CET/US Eastern – 2nd Qualifying Round – 1st leg 17:00/11:00am Alashkert FC (ARM) v Sheriff Tiraspol (MDA) 18:00/12:00pm Lincoln Red Imps (GIB) v CFR Cluj (ROU) 20:00/ 2:00pm Dinamo Zagreb (CRO) v Omonoia (CYP) 20:00/ 2:00pm Ferencváros (HUN) v Žalgiris Vilnius (LTU) 20:30/ 2:30pm Rapid Wien (AUT) v Sparta Praha (CZE) 20:45/ 2:45pm Celtic (SCO) v Midtjylland (DEN)   * – TV rights for all Preliminary & Qualifying Rounds sold by individual clubs.    
ECL
ECL
Jul 20 all-day
ECL
Times CET/US Eastern – – 2nd Qualifying Round – 1st Leg – 17:55/11:55am Domžale (SVN) vs Honka Espoo (FIN) 18:00/12:00pm Kauno Žalgiris (LTU) vs The New Saints (WAL) 18:00/12:00pm Prishtina (KOS) vs Connah’s Quay Nomads (WAL) 21:00/ 3:00pm Folgore (SMR) vs Hibernians (MLT)   Click for US TV Info Click for World TV Info
21
Libertadores
Libertadores
Jul 21 all-day
Libertadores
– Copa Libertadores –  All times CET/US Eastern – Round of 16 – 2nd leg 00:15+/ 6:15pm Palmeiras (BRA) v Univ. Catolica (CHI) (1-0) 00:15+/ 6:15pm Barcelona (ECU) v Velez Sarsfield (ARG) (0-1) 02:30+/ 8:30pm Argentinos Juniors (ARG) v River Plate (ARG) (1-1) 02:30+/ 8:30pm Flamengo (BRA) v Defensa y Justicia (ARG) (1-0)   Click for US TV Info Click for World TV Info   Table provided by Live Soccer TV
Champ.League
Champ.League
Jul 21 all-day
Champ.League
  Times CET/US Eastern – 2nd Qualifying Round – 1st leg 16:00/10:00am Kairat Almaty (KAZ) v Crvena Zvezda (SRB) 19:00/ 1:00pm Malmö (SWE) v HJK Helsinki (FIN) 20:00/ 2:00pm Mura (SVN) v Ludogorets 1945 (BUL) 20:30/ 2:30pm Slovan Bratislava (SVK) v Young Boys (SUI) 21:00/ 3:00pm Legia Warszawa (POL) v Flora Tallinn (EST) 21:00/ 3:00pm Olympiacos (GRE) v Neftçi (AZE) 21:00/ 3:00pm PSV Eindhoven (NED) v Galatasaray (TUR)   * – TV rights for all Preliminary & Qualifying Rounds sold by individual clubs.    
ECL
ECL
Jul 21 all-day
ECL
Times CET/US Eastern – – 2nd Qualifying Round – 1st Leg – 20:00/ 2:00pm Čukarički (SRB) vs Sumgait (AZE)   Click for US TV Info Click for World TV Info
22
Libertadores
Libertadores
Jul 22 all-day
Libertadores
– Copa Libertadores –  All times CET/US Eastern – Round of 16 – 2nd leg 02:30+/ 8:30pm Internacional (BRA) v Olimpia (PAR) (0-0)   Click for US TV Info Click for World TV Info   Table provided by Live Soccer TV
ECL
ECL
Jul 22 all-day
ECL
Times CET/US Eastern – – 2nd Qualifying Round – 1st Leg – Teuta (ALB) vs Inter Club d’Escaldes (AND) Riga FC (LVA) vs Shkëndija (MKD) Dinamo Tbilisi (GEO) vs Maccabi Haifa (ISR) HB Tórshavn (FRO) v Budućnost Podgorica (MNE) Linfield (NIR) vs Borac Banja Luka (BIH) Shakhtyor Soligorsk (BLR) vs Fola Esch (LUX) Valur (ISL) vs Bodø/Glimt (NOR) KuPS Kuopio (FIN) vs Vorskla Poltava (UKR) FCSB (ROU) vs Shakhter Karagandy (KAZ) Arda Kardzhali (BUL) vs Hapoel Beer-Sheva (ISR) Apollon Limassol (CYP) vs Žilina (SVK) Sutjeska (MNE) vs Maccabi Tel-Aviv (ISR) Astana (KAZ) vs Aris Thessaloniki (GRE) Petrocub-Hincesti (MDA) vs Sivasspor (TUR)[...]
23
24
Gold Cup
Gold Cup
Jul 24 all-day
Gold Cup
– CONCACAF Gold Cup 2021 –    All times CET/US Eastern – QUARTERFINALS 01:30+ / 7:30pm QF1: Qatar1D v El Salvador 04:00+/10:00pm QF2: Mexico v Honduras   Click for US TV Info Click for World TV Info  
25
Gold Cup
Gold Cup
Jul 25 all-day
Gold Cup
– CONCACAF Gold Cup 2021 –    All times CET/US Eastern – QUARTERFINALS 01:00+/ 7:00pm QF3: Costa Rica v Canada 03:30+/ 9:00pm QF4: USA v Jamaica   Click for US TV Info Click for World TV Info  
26
27
Champ.League
Champ.League
Jul 27 all-day
Champ.League
  Times CET/US Eastern – 2nd Qualifying Round – 2nd leg 18:00/12:00pm Flora Tallinn (EST) v Legia Warszawa (POL) (1-2) 18:00/12:00pm HJK Helsinki (FIN) v Malmö (SWE) (1-2) 18:00/12:00pm Omonoia (CYP) v Dinamo Zagreb (CRO) (0-2) 19:00/ 1:00pm Žalgiris Vilnius (LTU) v Ferencváros (HUN) (0-2)   * – TV rights for all Preliminary & Qualifying Rounds sold by individual clubs.    
ECL
ECL
Jul 27 all-day
ECL
Times CET/US Eastern – – 2nd Qualifying Round – 2nd Leg – 17:45/11:45am Inter Club d’Escaldes (AND) v Teuta (ALB) 20:00/ 2:00pm Hibernians (MLT) v Folgore (SMR) 20:00/ 2:00pm Budućnost Podgorica (MNE) v HB Tórshavn (FRO)   Click for US TV Info Click for World TV Info
28
Champ.League
Champ.League
Jul 28 all-day
Champ.League
  Times CET/US Eastern – 2nd Qualifying Round – 2nd leg 19:00/ 1:00pm Neftçi (AZE) v Olympiacos (GRE) (0-1) 19:00/ 1:00pm Sheriff Tiraspol (MDA) v Alashkert FC (ARM) (1-) 19:30/ 1:30pm CFR Cluj (ROU) v Lincoln Red Imps (GIB) (2-1) 19:45/ 1:45pm Midtjylland (DEN) v Celtic (SCO) (1-1) 20:00/ 2:00pm Galatasaray (TUR) v PSV Eindhoven (NED) (1-5) 20:00/ 2:00pm Ludogorets 1945 (BUL) v Mura (SVN) (0-0) 20:15/ 2:15pm Young Boys (SUI) v Slovan Bratislava (SVK) (0-0) 20:30/ 2:30pm Crvena Zvezda (SRB) v Kairat Almaty (KAZ) (1-2) 20:30/ 2:30pm Sparta Praha (CZE) v Rapid Wien (AUT) (1-2)   * – TV rights[...]
29
Gold Cup
Gold Cup
Jul 29 all-day
Gold Cup
– CONCACAF Gold Cup 2021 –    All times CET/US Eastern – SEMIFINALS 01:30+ / 7:30pm Qatar v USA 04:00+/10:00pm Mexico v Canada   Click for US TV Info Click for World TV Info  
ECL
ECL
Jul 29 all-day
ECL
Times CET/US Eastern – – 2nd Qualifying Round – 2nd Leg – Inter Club d’Escaldes (AND) v Teuta (ALB) Honka Espoo (FIN) v Domžale (SVN) The New Saints (WAL) v Kauno Žalgiris (LTU) Connah’s Quay Nomads (WAL) v Prishtina (KOS) Hibernians (MLT) v Folgore (SMR) Shkëndija (MKD) v Riga FC (LVA) Maccabi Haifa (ISR) v Dinamo Tbilisi (GEO) HB Tórshavn (FRO) v Budućnost Podgorica (MNE) Borac Banja Luka (BIH) v Linfield (NIR) Fola Esch (LUX) v Shakhtyor Soligorsk (BLR) Bodø/Glimt (NOR) v Valur (ISL) Vorskla Poltava (UKR) v KuPS Kuopio (FIN) Shakhter Karagandy (KAZ) v FCSB (ROU) Hapoel Beer-Sheva (ISR) v[...]
30
31
England
England
Jul 31 all-day
England
Times Local/US Eastern – 1st Round 15:00/10:00am AFC Bournemouth v Milton Keynes Dons   Click for US TV Info Click for World TV Info   RESULTS  
25+ Channels With Sports & News
  • Starting price: $33/mo. for fubo Latino Package
  • Watch Euro 2020, Copa America, Gold Cup & MLS
  • Includes ESPN, FOX, Univision, TUDN and more
Favorite Leagues At The Best Price
  • Starting price: $7.99/mo. for Live TV Package
  • Watch Argentine league, Brasileirāo and Copa Libertadores
  • Includes beIN SPORTS, GolTV, TyC Sports and more
Many Sports & ESPN Originals
  • Price: $5.99/mo. (or get ESPN+, Hulu & Disney+ for $13.99/mo.)
  • Features LaLiga, Bundesliga, MLS, Copa del Rey & more
  • Also includes daily ESPN FC news & highlights show
Live TV, Soccer & Originals
  • Starting price: $4.99/mo.
  • Features Champions League, Serie A, Europa League & more
  • Includes CBS, Star Trek & CBS Sports HQ
175 Premier League Games & PL TV
  • Starting price: $4.99/mo. for Peacock Premium
  • Watch 175 exclusive EPL games per season
  • Includes Premier League TV channel plus movies, TV shows & more