Times CET/US Eastern –

Round 2

18:30/12:30pm SC Telstar v AFC Ajax
19:45/ 1:45pm Heracles Almelo v FC Dordrecht
19:45/ 1:45pm OFC Oostzaan v SV Spakenburg
19:45/ 1:45pm AZ Alkmaar v RKSV Groene Ster
19:45/ 1:45pm Willem II v Sparta Rotterdam
19:45/ 1:45pm Sparta Nijkerk v NAC Breda
20:45/ 2:45pm GVVV v PSV Eindhoven

 

tv button2

Click for US TV Info

tv button2

Click for World TV Info

 

RESULTS

 

 

Times CET/US Eastern –

Round 2

18:30/12:30pm FC Twente v Go Ahead Eagles
19:45/ 1:45pm IJsselmeervogels v SteDoCo
19:45/ 1:45pm sc Heerenveen v Roda JC Kerkrade
19:45/ 1:45pm Vitesse v ODIN ’59
19:45/ 1:45pm VV Katwijk v TOP Oss
19:45/ 1:45pm SBV Excelsior v FC Eindhoven
20:45/ 2:45pm Fortuna Sittard v PEC Zwolle

 

tv button2

Click for US TV Info

tv button2

Click for World TV Info

 

RESULTS

 

 

Times CET/US Eastern –

20:45/ 2:45pm Portugal v Poland (League A/Group 3)
20:45/ 2:45pm Sweden v Russia (League B/Group 2)
20:45/ 2:45pm Scotland v Israel (League C/Group 1)
20:45/ 2:45pm Serbia v Lithuania (League C/Group 4)
20:45/ 2:45pm Montenegro v Romania (League C/Group 4)
20:45/ 2:45pm Malta v Faroe Islands (League D/Group 3)
20:45/ 2:45pm Kosovo v Azerbaijan (League D/Group 3)

tv button2Click for US TV info

 

RESULTS/STANDINGS

 

 

Times CET/US Eastern –

18:00/12:00pm Georgia v Kazakhstan (League D/Group 1)
18:00/12:00pm Andorra v Latvia (League D/Group 1)
20:45/ 2:45pm Germany v Netherlands (League A/Group 1)
20:45/ 2:45pm Czech Rep. v Slovakia (League B/Group 1)
20:45/ 2:45pm Denmark v Rep. of Ireland (League B/Group 4)
20:45/ 2:45pm Cyprus v Norway (League C/Group 3)
20:45/ 2:45pm Bulgaria v Slovenia (League C/Group 3)
20:45/ 2:45pm Macedonia v Gibraltar (League D/Group 4)
20:45/ 2:45pm Liechtenstein v Armenia (League D/Group 4)

tv button2Click for US TV info

 

RESULTS/STANDINGS

 

 

Times CET/US Eastern –

15:00/ 9:00am England v Croatia (League A/Group 4)
18:00/12:00pm No. Ireland v Austria (League B/Group 3)
18:00/12:00pm San Marino v Belarus (League D/Group 2)
18:00/12:00pm Moldova v Luxembourg (League D/Group 2)
20:45/ 2:45pm Switzerland v Belgium (League A/Group 2)
20:45/ 2:45pm Hungary v Finland (League C/Group 2)
20:45/ 2:45pm Greece v Estonia (League C/Group 2)

tv button2Click for US TV info

 

RESULTS/STANDINGS

 

 

Times CET/US Eastern –

15:00/ 9:00am Serbia v Montengro (League C/Group 4)
18:00/12:00pm Turkey v Sweden (League B/Group 2)
18:00/12:00pm Azerbaijan v Faroe Islands (League D/Group 3)
18:00/12:00pm Malta v Kosovo (League D/Group 3)
20:45/ 2:45pm Italy v Portugal (League A/Group 3)
20:45/ 2:45pm Albania v Scotland (League C/Group 1)
20:45/ 2:45pm Romania v Lithuania (League C/Group 4)

tv button2Click for US TV info

 

RESULTS/STANDINGS